Dizel Parçalar Ana Sayfa | Hakkımızda | Katalog | English  
ELEKTRİK GRUBU
ABS-EBS Kabloları Fiş ve Soketler
15'li ve Adaptör Kablolar Fiş ve Soketler
TIR Elektrik Kabloları Fiş ve Soketler
EJR™ Orjinal Kablolar
Özel Kablo Fiş ve Soketler
EJR™ Askeri Fiş ve Soketler
ABS Sensörler
Balata Sensörleri
VIGNAL™ Orjinal Lambalar
Konnektör
BICMA™ Sigortalar
WAS™ Reflektörler
WAS™ Orjinal Lambaları
Çalışma Lambaları
ECCO™ Döner Lambalar
ECCO™ Geri Vites Düdükleri
HAVALI FREN GRUBU
Polyamid 12 Düz Hava Hortumları
Pnömatik Plastik Bağlantılar
RAUFOSS™ Havalı Fren Hortum Rakorları
VOSS™ Sistemleri & WIRA™
Hidrolik Otomatik Rakorlar
Sarımlı Hava Hortumları PA PE PUR
Hava Kaplinleri
Havalı Fren Parçaları
Kabin Temizleme Hortumları
Lastik Şişirme Hortumları
Benzin Hortumu
Plastik Hava Fren Hortumu
Silindir Grubu
DİZEL GRUBU
Dizel Parçaları
Üre Tankı Parçaları
Depo Kapakları
GÜVENLİK GRUBU
BICMA™ TIR Kamyon Reflektörleri
BICMA™ ADR Levhalar
BICMA™ ADR Acil Seti
Yük Sabitleme Profilleri ve Spansetler
DİĞER ÜRÜNLER
MERCEDES Parçaları
MAN Parçaları
SCANIA Parçaları
DAF Parçaları
VOLVO Parçaları
DORSE Parçaları
  ASASKA # AÇIKLAMA OE Ref.
5-FP0001
MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
MB 001 091 11 01 0010911101
  000 090 10 50 0000901050
WABCO 0 440 003 176 0440003176
MAN 51.12101.7006 51121017006
  51.12101.7007 51121017007
  51.12101.7024 51121017024
  90.80111.2133 90801112133
  243339  

5-FP0002
MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
MB 001 091 25 01 0010912501
  001 091 61 01 0010916101
  000 090 03 50 0000900350
WABCO 0 440 008 003 0440008003
MAN 90.80111.2114 90801112114
  769696 769696
  242070 242070
5-FP0003 MAZOT OTOMATİĞİ

OE Ref.    
MB 001 091 84 01 0010918401
  000 090 06 50 0000900650
WABCO 0 440 008 027 0440008027
5-FP0004 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 027 0440008027
  371781  
5-FP0005 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 003 229 0440003229
5-FP0006 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 069 0440008069
5-FP0101 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 073 0440007073
5-FP0102 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 007 0440008007
5-FP0103 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 003 177 0440003177
5-FP0104 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 092 0440008092
5-FP0105 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 084 0440008084
5-FP0106 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 113 0440008113
5-FP0107 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 986 0440008986
5-FP0108 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 989 0440008989
5-FP0109 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 076 0440008076
5-FP0110 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 068 0440008068
5-FP0111 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 008 089 0440008089
5-FP0112 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 003 238 0440003238
5-FP0201 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 000 091 21 90 0000912190
  0 440 011 007 0440011007
  51 12150 7006 51121507006
  51 12150 7022 51121507022
  81 12150 6011 81121506011
  2TB 040 998 2TB040998
  2408351 2408351
5-FP0203 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 0 440 011 010 0440011010
5-FP0301 MAZOT OTOMATİĞİ
OE Ref.    
WABCO 000 477 00 02 0004770002
  000 092 79 01 0000927901
  1 457 434 000 1457434000
  51 12501 7019 51125017019
  207783 207783
  7077989 7077989
  77989 77989
  2TB 201 225 2TB201225
5-22008 EL POMPASI
OE Ref.    
VOLVO 814 8329 8148329
  814 8997 8148997
5-22010 EL POMPASI
OE Ref.    
WABCO 000 090 00 50 0000900050
  000 091 11 01 0000911101
  81 12150 6003 81121506003
  51 12150 7003 51121507003
  51 12150 7005 51121507005
5-22030 EL POMPASI  
5-22050 EL POMPASI
OE Ref.    
WABCO 000 090 88 50 0000908850
  81 12150 6012 81121506012
  81 12150 6013 81121506013
  1384501 1384501
  820636 820636
  393620 393620
  3826073 3826073
  1698348 1698348
  1199182 1199182
5-11010 MAZOT GERİ DÖNÜŞ SUBABI M14 x 1,5
OE Ref.    
  000 074 76 84 0000747684
  1 417 413 047 1417413047
  1228128 1228128
  11 20013 0003 11200130003
  51 12505 0004 51125050004
5-11012 MAZOT GERİ DÖNÜŞ SUBABI M14 x 1,5
OE Ref.    
  000 477 03 29 0004770329
  1 457 413 010 1457413010
  90 81692 9667 90816929667
  7035096 7035096
5-11014 MAZOT GERİ DÖNÜŞ SUBABI M14 x 1,5
OE Ref.    
  000 074 06 84 0000740684
  1 417 413 025 1417413025
5-11011 MAZOT GERİ DÖNÜŞ SUBABI M12 x 1,5
OE Ref.    
  000 074 72 84 0000747284
  1 417 413 046 1417413046
  51 11107 0014 51111070014
  51 12505 0008 51125050008
5-02501 MAZOT OTOMATİĞİ TAMİR TAKIMI 6 Parça
OE Ref.    
  000 090 02 10 0000900210
  2 447 010 011 2447010011
  697480 697480
  3094313 3094313
5-02503 MAZOT OTOMATİĞİ TAMİR TAKIMI 10 Parça  
5-02504 MAZOT OTOMATİĞİ TAMİR TAKIMI 4 Parça
OE Ref.    
WABCO 000 091 08 40 0000910840
  2 447 010 017 2447010017
  1315514 1315514
  1391897 1391897
  3094599 3094599
5-22070 EL POMPASI MB ACTROS
OE Ref.    
MB 000 090 60 50 0000906050
5-22071 EL POMPASI MB OTOBÜS
OE Ref.    
MB 000 090 73 50 0000907350
5-22072 EL POMPASI RENAULT
OE Ref.    
RENAULT 50 10 412 930 5010412930
5-220TK EL POMPASI TAMİR TAKIMI
OE Ref.    
MB 000 090 20 51 0000902051

Ref. No Numaraları Sadece Referans Amaçlı Kullanılmıştır
Ref. No Numbers Are Used For Referans Pruposes Only