Mercedes Benz Parçaları Ana Sayfa | Hakkımızda | Katalog | English  
ELEKTRİK GRUBU
ABS-EBS Kabloları Fiş ve Soketler
15'li ve Adaptör Kablolar Fiş ve Soketler
TIR Elektrik Kabloları Fiş ve Soketler
EJR™ Orjinal Kablolar
Özel Kablo Fiş ve Soketler
EJR™ Askeri Fiş ve Soketler
ABS Sensörler
Balata Sensörleri
VIGNAL™ Orjinal Lambalar
Konnektör
BICMA™ Sigortalar
WAS™ Reflektörler
WAS™ Orjinal Lambaları
Çalışma Lambaları
Döner Lambalar
ECCO™ Geri Vites Düdükleri
HAVALI FREN GRUBU
Polyamid 12 Düz Hava Hortumları
Pnömatik Plastik Bağlantılar
RAUFOSS™ Havalı Fren Hortum Rakorları
VOSS™ Sistemleri & WIRA™
Hidrolik Otomatik Rakorlar
Sarımlı Hava Hortumları PA PE PUR
Hava Kaplinleri
Havalı Fren Parçaları
Kabin Temizleme Hortumları
Lastik Şişirme Hortumları
Benzin Hortumu
Plastik Hava Fren Hortumu
Silindir Grubu
DİZEL GRUBU
Dizel Parçaları
Üre Tankı Parçaları
Depo Kapakları
GÜVENLİK GRUBU
BICMA™ TIR Kamyon Reflektörleri
BICMA™ ADR Levhalar
BICMA™ ADR Acil Seti
Yük Sabitleme Profilleri ve Spansetler
DİĞER ÜRÜNLER
MERCEDES Parçaları
MAN Parçaları
SCANIA Parçaları
DAF Parçaları
VOLVO Parçaları
DORSE Parçaları
  ASASKA# AÇIKLAMA Ref. No
8-MB5454 Makas Takozu
970 320 00 95 9703200095
8-MB5453 Tampon, Makas
675 324 00 08 6753240008
8-MB5452 Tampon, Makas
673 324 04 08 6733240408
8-MB5451 Kabin Takozu
D: Ø65
d: Ø16
h: 64
942 317 23 12 9423172312
8-MB5450 Kauçuk Burç, Makas
667 322 03 50 6673220350
318 322 02 50 3183220250
8-MB5449 Denge Kolu Lastiği
d: Ø 24
h: 31
904 323 00 85 9043230085
8-MB5428 Kabin Tamir Takımı
387 310 00 77 3873100077
8-MB5427 Bugi Burcu Tamir Takımı Plastikli
D: Ø80
000 586 14 33 0005861433
8-MB5425
V Kolu Tamir Takımı
LP LP 709 LK 1722 L NG 1628 S NG 2226 S
LP LPS 709
MK 1726 L NG 1638 S NG 2232 S
LP LPK 608 MK 1834 S NG 1938 S NG 2235 S
LP LPK 809
NG 1017 S NG 2222 B SK 1729 S
LP LPKP 808 NG 1424 S NG 2220 B SK 2448 L
000 350 14 05 0003501405
8-MB5424 Stabilizer Yatak
000 325 06 85 0003250685
8-MB5423 Makas Tamponu
901 322 04 19 9013220419
8-MB5422 Makas Tamponu
901 322 00 19 9013220019
8-MB5421 Bugi Burcu
D: Ø 75
d: Ø 21
Ax: 130
 
8-MB5418 Şaft Askı Takımı - Damperli
Axor
Ø 65 x 23
 
8-MB5417 Şaft Askı Takımı
Axor
Ø 60 x 25
 
8-MB5416 Denge Kolu Burcu
D: Ø 68
d: Ø 15
Ax: 103
396 326 00 81 3963260081
8-MB5415 Stabilizer Yatak Tamir Takımı
667 320 5111 6673205111
8-MB5414 Plastik Burç
D: Ø 35
d: Ø 25
h: 30
620 323 00 50 6203230050
8-MB5413 Kauçuk Takoz
000 241 15 13 0002411513
8-MB5412 Stabilizer Yatak Tamir Takımı
6253 200 711 6253200711
8-MB5411 Bugi Burcu
D: Ø 85
d: Ø 25
Ax: 130
000 350 28 05 0003502805
8-MB5410 Denge Kolu Burcu
D: Ø 44
d: Ø 32
h: 25
000 323 21 50 0003232150
8-MB5409 Bugi Kolu Burcu
D: Ø 67
d: Ø 19
Ax: 130
000 350 05 11 0003500511
8-MB5408 Bugi Kolu Burcu
D: Ø 75
d: Ø 25
Ax: 130
629 330 04 07 6293300407
8-MB5407 Tork Kolu Burcu
634 330 02 11 6343300211
8-MB5406 Vites Kolu Tamir Takımı
385 268 14 74 3852681474
3852681474SP
8-MB5405 Şaft Askısı
d: Ø 80
h: 22
659 411 01 12 6594110112
8-MB5404 Denge Kolu Burcu
D: Ø 62
d¹: Ø 52
d²: Ø 41
h: 25
000 326 06 50 0003260650
8-MB5403 Denge Kolu Burcu
D: Ø 91
d: Ø 70
h: 66
655 326 04 81 6553260481
8-MB5402 Radyatör Takozu
D: Ø 38
d: Ø 11
h: 54
940 504 02 14 9405040214
8-MB5401 Stabilizer Yatak Tamir Takımı
621 320 02 28 6213200228
8-MB5400 Denge Kolu Lastiği
d: Ø 34
h: 50
667 323 05 85 6673230585
8-MB5399 Kabin Takozu
D: Ø 69
d: Ø 16
h: 64
000 992 16 03 0009921603
8-MB5398 Makas Takozu - Ön - Orta
Axor
375 322 00 44 3753220044
8-MB5397 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 19
h: 130
000 330 06 11 0003300611
8-MB5396 Makas Burcu
D: Ø50
d: Ø18
h: 96
970 320 01 44 9703200144
8-MB5395 Makas Takozu
A: 90
B: 66
h: 12
675 325 02 84 6753250284
8-MB5394 Kabin Takozu
667 317 00 12 6673170012
8-MB5393 Makas Takozu
A: 90
B: 70
h: 12
675 325 02 84 6753250284
675 325 01 84 6753250184
970 325 01 84 9703250184
970 325 00 84 9703250084
8-MB5392 Denge Kolu Takozu
D: Ø 70
d: Ø 37
h: 62
387 323 0285 3873230285
8-MB5391 Bugi Kolu Burcu Tamir Takımı
D: Ø90
000 350 04 05 0003500405
000 586 01 35 0005860135
000 586 18 33 0005861833
000 586 19 33 0005861933
8-MB5390 Makas Burcu
D: Ø 64
d: Ø 22
h: 96
974 320 00 44 9743200044
8-MB5389 Travers Tamir Takımı
3235, 3534, 3535
3538, 3548, 4435
647 320 00 28 6473200028
8-MB5388 Bugi Kolu Burcu
D: Ø75
d: Ø19
Ax: 126
000 330 04 10 0003300410
000 350 12 05 0003501205
8-MB5387 Kabin Burcu
942 500 00 50 9425000050
8-MB5386 Stabilizer Yatak Tamir
Takımı
601 320 04 11 6013200411
8-MB5385 Bugi Kolu Burcu
D: Ø75
d: Ø19
Ax: 115
629 330 00 07 6293300007
8-MB5384 Denge Kolu Burcu
D: Ø63
d: Ø20
h: 72.5
375 323 03 85 3753230385
  8-MB5383 Kauçuk Takozu
001 988 08 10 001 9880810
8-MB5382 Makas Lastiği
901 325 00 84 9013250084
8-MB5380 Axle Rod Repair Kit
M24*1.5*Ø90*60
000 350 15 05 0003501505
8-MB5379 Şaft Askısı
6207 2RS C3
Ø 35 mm X 17 mm
460 410 02 22 4604100222
460 410 09 10 4604100910
460 410 00 22 4604100022
8-MB5378 Şaft Askısı
6009 2RS C3
Ø 45 mm x 16 mm
601 410 17 10 6014101710
601 410 15 10 6014101510
8-MB5377 Şaft Askısı
6208 2RS C3
Ø 40 mm X 18 mm
684 410 40 22 6844104022
8-MB5376 Şaft Askısı
6209 2RS C3
Ø 45 mm X 19 mm
381 410 15 22 3814101522
381 410 00 10 3814100010
381 410 02 22 3814100222
385 586 00 41 3855860041
346 410 00 10 3464100010
381 410 09 20 3814100920
8-MB5375 Şaft Askısı
6211 2RS C3
Ø 55 mm X 21 mm
973 410 01 12 9734100112
973 410 00 12 9734100012
8-MB5374 Şaft Askısı
6009 3RS C3 W
Ø 45 mm X 19 mm
901 411 03 12 9014110312
901 411 04 12 9014110412
8-MB5373 Şaft Askısı
6211 2RS C3
Ø 55 mm X 21 mm
318 410 15 22 3184101522
8-MB5372 Şaft Askısı
6209 2RS C3
Ø 45 mm X 19 mm
670 411 01 12 6704110112
970 411 01 12 9704110112
970 411 00 12 9704110012
8-MB5371 Stabilizer Plastik Yatak
387 326 01 81 3873260181
8-MB5370 Denge Kolu Burcu
D: Ø88
d: Ø50
h: 60
658 326 05 81 6583260581
8-MB5369 Denge Kolu Burcu
D: Ø75
d: Ø45
h: 80
h: 70
001 988 24 10 0019882410
8-MB5368 Denge Kolu Burcu
D: Ø111
d: Ø65
h: 65
652 326 03 81 6523260381
8-MB5367 Denge Kolu Burcu
D: Ø87
h: 70
000 330 16 11 0003301611
8-MB5366 Denge Kolu Burcu
D: Ø68
d: Ø31
h: 60
658 323 00 85 6583230085
8-MB5365 Denge Kolu Burcu
D: Ø71,5
d: Ø48
h: 41
655 323 00 85 6553230085
8-MB5364 Denge Kolu Burcu
D: Ø77
d: Ø28
h: 62
000 330 08 11 0003300811
8-MB5363 Denge Kolu Burcu
D: Ø68
d: Ø16
h: 60
653 326 04 81 6533260481
8-MB5362 Denge Kolu Lastiği
33x62x47
970 323 15 85 9703231585
8-MB5361 Denge Kolu Lastiği
36x60x47
970 323 17 85 9703231785
8-MB5360 Radyatör Takozu
161 x 47 x 52
M12
930 504 01 14 9305040114
8-MB5359 Denge Kolu Burcu
D: Ø60
d: Ø32
h: 52
000 326 23 81 0003262381
8-MB5358 Denge Kolu Tamir Takımı
000 323 79 85 0003237985
000 323 79 85 S-2
8-MB5357 Kabin Burcu
q25 X 81
381 317 17 12 3813171712
8-MB5356 Kabin Burcu
q25 X 65
381 317 15 12 3813171512
8-MB5355 Travers Tamir Takımı - Ön
MK 1722 -1734
SK 1728 -1748
621 320 04 28 6213200428
8-MB5354 Travers Tamir Takımı
NG 3028 K
NG 3228 K
NG 3328 K
SK 3235 K
3031
625 320 01 11 6253200111
8-MB5353 Motor Takozu - Arka
Alüminyum

118 X 60 X 102
695 240 70 17 6952407017
8-MB5352 Radyatör Takozu
49 X 158 X 46
942 504 02 14 9425040214
8-MB5351 Denge Kolu Burcu
D: Ø82
d: Ø50
h: 80
301 326 00 81 3013260081
8-MB5350 Şaft Askısı
6212 2RS C3
Ø 60 mm X 22 mm
654 411 00 12 6544110012
8-MB5349 Denge Kolu Burcu
D: Ø65
d: Ø37,5
h: 60
356 326 00 81 3563260081
8-MB5348 Bugi Kolu Burcu
1844
MK 1717 - MK 1820 - MK 2420
MK 5527 - SK 1929 - SK 2538
000 350 17 05 0003501705
8-MB5347 Denge Kolu Burcu
D: Ø77
d: Ø53
h: 56
000 326 51 81 0003265181
8-MB5346 Denge Kolu Burcu
D: Ø75
d: Ø45
h: 60
000 326 40 81 0003264081
8-MB5345 Vites Körüğü
2521
620 268 00 97 6202680097
8-MB5344 Burç
D: Ø43
d: Ø12,5
h: 45
000 988 42 11 0009884211
8-MB5343 Travers Tamir Takımı
MK 1722 - MK 1726
NG 1635 - NG 1922
NG 2233 - NG 2636
NG 3333 - SK 1729
SK 1831 - SK 2435
SK 254 - SK 2629
620 320 06 28 6203200628
8-MB5342 Kabin Burcu
D1: Ø 96
D2: Ø 75
d: Ø 40,2
h: 47
942 317 18 12 9423171812
930 317 00 12 9303170012
8-MB5341 Kabin Takozu
Actros
940 317 10 12 9403171012
8-MB5340 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 56
d: Ø 15
h: 90
000 350 25 11 0003502511
8-MB5339 Makas Burcu
D: Ø39
d: Ø16
h: 80
000 321 02 50 0003210250
8-MB5338 Kabin Takozu
D1:Ø86
D2:Ø65
d:Ø16
h:64
942 317 22 12 9423172212
8-MB5337 Makas Burcu
D:Ø58,5
d:Ø25
h:104
 
8-MB5336 Kabin Takozu
Actros
940 317 11 12 9403171112
8-MB5335 Kabin Takozu
Actros
942 317 20 12 9423172012
8-MB5334 Kabin Takozu
Actros
942 317 21 12 9423172112
8-MB5333 Bugi Kolu Burcu Takımı
D:Ø75
d:Ø17
h:115
000 330 07 07 0003300707
8-MB5332 Bugi Kolu Burcu Takımı
D:Ø75
d:Ø17
h:130
000 350 13 05 0003501305
8-MB5331 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 75
d: Ø 19
h: 130
000 330 02 07 0003300207
8-MB5330 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 75
d: Ø 21
h: 138
000 350 22 05 0003502205
8-MB5329 Kauçuk Takoz
D: Ø 53
d: Ø 20
h: 62
000 320 10 44 0003201044
8-MB5328 Arka Amartisör Lastiği
D: Ø 14
d: Ø 20
h: 40
000 323 28 85 0003232885
8-MB5327 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 21
h: 152
000 350 27 05 0003502705
8-MB5326 Kabin Burcu
Actros
Ø40
Ø66,5
31,5
942 310 00 49 9423100049
8-MB5325 Süspansiyon Körük Dayama Takozu
D:Ø 123
d:Ø 20
h:41,5
360 328 00 39 3603280039
8-MB5324 Amortisör Burcu - Ön
Axor
D: Ø 53
d: Ø 20
h: 105
000 320 07 44 0003200744
8-MB5323 Şaft Askısı
Actros
6014 2RS C3
Ø 70 mm
656 411 00 12 6564110012
8-MB5322 Bugi Kolu Burcu
1844, 1848, 2548
942 326 00 50 9423260050
8-MB5321 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 67
d: Ø 23
Ax: 130
000 350 20 05 0003502005
8-MB5320 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø75
d: Ø25 Ax: 152
000 350 21 05 0003502105
8-MB5319 Denge Kolu Burcu
D: Ø49
d: Ø20 h: Ø40
356 323 00 81 3563230081
8-MB5318 Denge Kolu Burcu
D: Ø70
d: Ø40
h1: 36,5
h2: 46
000 323 79 85 0003237985
8-MB5317 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø75
d: Ø25
Ax: 130
000 350 25 05 0003502505
8-MB5316 Bugi Kolu Burcu Takımı
O403
D: Ø75
d: Ø15
Ax: 115
H: 37
313 333 01 04 3133330104
8-MB5315 Denge Kolu Burcu
D: Ø98
d: Ø70
h: 67
000 326 50 81 0003265081
8-MB5313 Denge Kolu Burcu
D: Ø98
d: Ø77
h: 67
941 323 01 50 9413230150
8-MB5312 Denge Kolu Burcu
D: Ø73
d: Ø19
Ax: 100
941 323 00 50 9413230050
8-MB5311 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø80
d: Ø21
Ax: 152
000 350 02 13 0003500213
8-MB5310 Denge Kolu Burcu
Axor
D: Ø80
d: Ø40
h: 46
000 323 81 85 0003238185
8-MB5309 Denge Kolu Burcu
D: Ø 82
d: Ø 58
h: 56
000 326 44 81 0003264481
8-MB5308 Lastik Dayama
50x70x8/15mm
601 321 00 62 6013210062
8-MB5307 Denge Kolu Burcu
D: Ø110
d: Ø82
h: 65
941 326 00 50 9413260050
8-MB5306
Makas Burcu
D: 62
d: 24
h: 86
000 322 19 85 0003221985
8-MB5305
Makas Burcu
D: 60
d: 22
h: 76
000 322 03 85 0003220385
000 322 05 85 0003220585
8-MB5304
Makas Burcu
D: 62
d: 24
h: 106
000 322 02 85 0003220285
000 325 08 85 0003250885
000 325 07 85 0003250785
8-MB5303
Makas Burcu
D: 62
d: 24
h: 96
000 322 12 85 0003221285
000 322 21 85 0003222185
000 322 22 85 0003222285
8-MB5302
Denge Kolu Burcu
D: Ø 61
d: Ø 38,5
h: 56
000 326 24 81 0003262481
8-MB5301 Denge Kolu Burcu
D: Ø 91
d: Ø 64
h: 66
655 326 05 81 6553260581
8-MB5300
Denge Kolu Burcu
D: Ø 62
d: Ø 25
h: 47
970 323 12 85 9703231285
8-MB5299
Denge Kolu Burcu
D: Ø 66
d: Ø 47
h: 56
000 326 26 81 0003262681
000 326 30 81 0003263081
000 326 32 81 0003263281
8-MB5298
Viraj Denge Kol Burcu
D: Ø 42
d: Ø30
h: 55
000 323 62 85 0003236285
8-MB5297
Amortisör Burcu
D: Ø 53
d: Ø16
h: 105
000 320 06 44 0003200644
8-MB5296
Bugi Kolu Burcu
D: Ø 85
L: 250
000 330 04 07 0003300407
8-MB5295
Bugi Burcu Konik
D: Ø 85
L: 170
629 330 01 07 6293300107
8-MB5294
Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 25
Ax: 152
H: 24
000 350 23 05 0003502305
8-MB5293
Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 25
Ax: 152
000 350 31 05 0003503105
8-MB5292
Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 23
Ax: 130
H: 30
000 350 37 05 0003503705
8-MB5291
Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 23
Ax: 130
H: 24
000 350 33 05 0003503305
8-MB5290
Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 19
Ax: 130
H: 24
000 350 15 13 0003501513
8-MB5289 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 16
Ax: 130
000 330 00 75 0003300075
8-MB5288 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 108
d: Ø 25
Ax : 152
H : 30
000 350 36 05 0003503605
8-MB5286
Motor Takozu - Ön
Actros
M 16 x 1,5
652 241 02 13 6522410213
8-MB5285
Makas Tasiyici Iç Takozu
D: Ø147
d: Ø107
h: 170
000 325 04 85 0003250485
8-MB5284
Ön Makas Takozu Uzun
Axor
Ø 78,5 x 110
000 322 02 44 0003220244
8-MB5283
Ön Makas Takozu Kısa
Axor
Ø 78,5 x 75
000 322 00 44 0003220044
8-MB5282
Bugi Kolu Burcu Takımı
D:Ø 75
d:Ø 25
Ax :130
000 350 22 05 0003502205
8-MB5281
Bugi Kolu Burcu Takımı
D:Ø 100
d:Ø 25
Ax: 152
000 325 24 05 0003252405
8-MB5280 Motor Takozu
Trevego
629 240 02 17 6292400217
629 240 00 17 6292400017
8-MB5279-5 Motor Takozu
Axor 

Travego 
0,350
629 240 02 18 6292400218
8-MB5279-4 Motor Takozu
Axor 
OM 457
629 240 00 18 6292400018
8-MB5279-3 Motor Takozu
Axor 
906 Motor
940 240 13 18 9402401318
8-MB5279-2 Motor Takozu
Axor 
906 Motor
940 240 12 18 9402401218
8-MB5279-1 Motor Takozu
Axor 
3028,3228,3028K 
2523,2523K 
2528,2528K
940 240 11 18 9402401118
8-MB5278 Bugi Kolu Burcu Takımı
O403
D: Ø67
d: Ø15
Ax: 115 mm
000 350 10 05 0003501005
8-MB5277-R Motor Takozu
Axor
940 240 08 17 9402400817
8-MB5277-L Motor Takozu
Axor
940 240 08 17 9402400817
8-MB5276 Bugi Kolu Burcu Takımı
O350, O404, O405
D: Ø95
h: 72
000 350 09 05 0003500905
8-MB5275 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø85
d: Ø19
Ax: 130
000 350 05 06 0003500506
8-MB5274 Makas Takozu
Actros
120 mm
000 325 08 96 0003250896
000 325 06 96 0003250696
000 325 04 96 0003250496
8-MB5273 Makas Takozu
Actros
150 mm
000 325 05 96 0003250596
000 325 07 96 0003250796
8-MB5272 Radyatör Gergi Lastikleri (Takım)
OM 355
OM 355 A
327 504 50 82 3275045082
8-MB5271 Davlunbaz Lastiği
(Yeni Versiyon)
1844
656 505 02 86 6565050286
8-MB5270-9 Motor Takozu - Arka
Actros
941 241 79 13 9412417913
941 241 59 13 9412415913
941 241 49 13 9412414913
941 241 19 13 9412411913
696 241 00 13 6962410013
8-MB5270-8 Motor Takozu - Arka
Actros
941 241 78 13 9412417813
941 241 58 13 9412415813
941 241 48 13 9412414813
941 241 18 13 9412411813
693 241 01 13 6932410113
8-MB5270-7 Motor Takozu - Arka
Actros
941 241 77 13 9412417713
941 241 57 13 9412415713
941 241 47 13 9412414713
941 241 17 13 9412411713
634 241 05 13 6342410513
8-MB5270-6 Motor Takozu - Ön
Actros
941 241 56 13 9412415613
941 241 76 13 9412417613
8-MB5270-5 Motor Takozu - Ön
Actros
941 241 75 13 9412417513
941 241 55 13 9412415513
941 241 45 13 9412414513
941 241 15 13 9412411513
8-MB5270-4 Motor Takozu - Ön
Actros
941 241 54 13 9412415413
941 241 74 13 9412417413
8-MB5270-3 Motor Takozu - Ön
Actros
941 241 53 13 9412415313
941 241 13 13 9412411313
941 241 43 13 9412414313
941 241 73 13 9412417313
8-MB5270-2 Motor Takozu - Ön
Actros
941 241 52 13 9412415213
941 241 72 13 9412417213
8-MB5270-1 Motor Takozu - Ön
Actros
941 241 51 13 9412415113
941 241 71 13 9412417113
941 241 11 13 9412411113
941 241 41 13 9412414113
8-MB5268 Kabin Tamir Takımı Lastiği
387 586 05 31 3875860531
387 891 09 57 3878910957
620 310 00 77 6203100077
8-MB5267 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø107
d: Ø21
Ax: 152
000 350 01 13 0003500113
8-MB5266 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 85
d: Ø 21
Ax: 152
000 350 06 13 0003500613
000 586 11 35 0005861135
8-MB5265 Vites Toz Lastiği
000 267 02 14 0002670214
000 586 18 26 0005861826
000 260 02 96 0002600296
000 260 02 96 / S
8-MB5264-1
Dinamo Braketi
403 150 32 70 4031503270
8-MB5264 Dinamo Burcu
352 155 06 50 3521550650
352 155 05 50 3521550550
8-MB5263 Davlunbaz Lastiği
(Eski Versiyon
)
363 505 01 80 3635050180
8-MB5262 Davlunbaz Lastiği
(Yeni Versiyon)

3031
620 505 00 86 6205050086
8-MB5252 Motor Takozu - Sol
Aluminiyum

O345
M 16 x 1,5
M 12 x 1,5
357 240 02 18 3572400218
357 240 03 18 3572400318
357 240 06 18 3572400618
300 240 04 18 3002400418
300 240 05 18 3002400518
300 240 06 18 3002400618
8-MB5251 Motor Takozu - Sağ
Aluminiyum

O345
M16x1,5
M12x1,5
357 240 04 18 3572400418
357 240 01 18 3572400118
301 240 16 18 3012401618
301 240 11 18 3012401118
617 240 00 18 6172400018
617 240 01 18 6172400118
617 240 02 18 6172400218
8-MB5250 Motor Takozu - Arka
O345
M 14 x 1,5
M 12 x 1,5
307 240 00 17 3072400017
307 240 01 17 3072400117
8-MB5246 Amortisör Lastiği - Arka
317 326 00 70 3173260070
8-MB5245 Pervane Flanşı
80mm
D: Ø129,9
d: Ø124,9
h: 77
403 200 09 26 4032000926
8-MB5244 Bugi Kolu Burcu Takımı
D: Ø 95
d: Ø 21
Ax 152
000 350 04 13 0003500413
000 586 12 35 0005861235
8-MB5242-3 Motor Takozu
671 240 01 17 6712400117
8-MB5242-2 Arka Motor Takozu (Saç)
MK1726,NG1633,NG1922  
NG2233,NG2633,NG3535  
SK3229,SK3534
M 18 x 1, 5
M 14 x 1, 5
671 240 00 17 6712400017
8-MB5242-1 Arka Motor Takozu (Saç)
620, 621, 2622
M 16 x 1, 5
M 12 x 1, 5
645 240 00 18 6452400018
645 240 01 18 6452400118
617 240 04 18 6172400418
645 240 02 18 6452400218
8-MB5242 Arka Motor Takozu (Saç)
MK1726,NG1633,NG1922 
NG2233,NG2633,NG3535 
SK3229,SK3534, 620, 621
M 18 x 1, 5
M 14 x 1, 5
645 240 03 18 6452400318
620 240 03 18 6202400318
645 240 04 18 6452400418
645 240 05 18 6452400518
8-MB5241 Şaft Askı Lastiği
314, 352, 353, 360
92 x 74 x 38
312 413 11 12 3124131112
8-MB5240 Denge Kolu Burcu
1416,1417,1622, 1625,1628
D: Ø 93
d: Ø 56
h: 70
396 323 00 50 3963230050
8-MB5239 Kabin Takozu
382, 624, 656
363 891 07 17 3638910717
8-MB5238 Motor Takozu - Ön
V 10
658 241 00 13 6582410013
658 241 01 13 6582410113
658 241 02 13 6582410213
8-MB5237 Motor Takozu - Ön
1638 LS, 1933, 1938
LS, V-Motors
620 240 07 17 6202400717
620 240 00 17 6202400017
620 240 02 17 6202400217
620 240 01 17 6202400117
8-MB5236 Hava Körüğü
2219, 1626, 1632, 1926, 1932,
2626, 2632, 3236S, 1928L,
LS-2628, 3328, 2028K, 3228S,
3828K
381 528 01 91 3815280191
8-MB5235 Radyatör Takozu
322 504 01 12 3225040112
8-MB5234-R Motor Takozu - Sağ
Actros
3031
M 16 x 1,5
655 241 07 13 6552410713
8-MB5234-L Motor Takozu - Sol
Actros
3031
M 16 x 1,5
655 241 06 13 6552410613
8-MB5234-1 Motor Takozu
Actros
3031
 
8-MB5233-1 Motor Takozu - Arka
(Vites) Çift Saçlı

2031, 2431, 2433, 2434, 2524,
2531, 2534, 2631, 2634, 3233,
3234, 3534, 3031
M 16 x 1, 5
M 12 x 1, 5
655 240 01 18 6552400118
8-MB5233 Motor Takozu - Arka
(Vites)

2031, 2431, 2433, 2434, 2524,
2531, 2534, 2631, 2634, 3233,
3234, 3534, 3031
M 16 x 1, 5
M 12 x 1, 5
652 240 03 18 6522400318
652 240 01 18 6522400118
652 240 00 18 6522400018
8-MB5230-70 Şaft Askı Takozu Rulmanlı
6014 2RS C3 
Ø 70mm
395 410 06 22 3954100622
395 410 00 22 3954100022
620 410 00 10 6204100010
655 410 00 22 6554100022
655 411 00 52 6554110052
8-MB5230-60 Şaft Askı Takozu Rulmanlı
6212 2RS C3 
Ø 60mm
389 410 01 22 3894100122
389 410 00 22 3894100022
620 410 00 22 6204100022
654 410 00 22 6544100022
389 410 02 22 3894100222
389 413 03 61 3894130361
8-MB5230-55 Şaft Askı Takozu Rulmanlı
6211 2RS C3
Ø 55 mm
385 410 01 22 3854100122
385 410 09 22 3854100922
8-MB5230 Şaft Askı Takozu Rulmansız
624, 656
385 410 00 22 3854100022
8-MB5229 Hava Filtre Körüğü
0403
624 528 00 82 6245280082
8-MB5228 Motor Takozu
V-6-2517, 2521, 2524 
L.P OM 353 OM 366
615 240 03 18 6152400318
615 240 02 18 6152400218
615 240 04 18 6152400418
386 240 07 18 3862400718
8-MB5227 Şanzuman Takozu
346 266 00 03 3462660003
8-MB5226 Hava Filtre Körüğü
1924L-1928L
361 528 00 91 3615280091
8-MB5225 Hava Filtre Körüğü
1924L, LA 
2624L, LA
326 094 07 91 3260940791
326 094 01 91 3260940191
8-MB5224-2 Motor Takozu - Ön
387, 389, 391, 393, 395, 620,
621
M 16 x 16 x 16(1, 5)
620 240 03 17 6202400317
8-MB5224-1 Motor Takozu - Ön
387, 389, 391, 393, 395, 620,
621
M 16 x 14 x 16(1, 5)
621 240 00 17 6212400017
8-MB5224 Motor Takozu - Ön
387, 389, 391, 393, 395, 620,
621
M 16 x 12 x 14(1, 5)
387 240 00 17 3872400017
387 240 03 17 3872400317
387 240 04 17 3872400417
8-MB5222 Şöfor Mahalli Takozu
1518, 1618, 1620, 1623, 1918,
1921, 1923, 1924, 1928, 2020,
2023, 2620, 2623, 2624, 2628,
3228
335 890 00 01 3358900001
8-MB5221-1 Direksiyon Pompa Lastiği Burcu
314, 335, 343, 346, 352, 353,
360, 363, 366
321 462 01 65 3214620165
312 462 11 50 3124621150
312 462 11 50 / S
8-MB5221 Direksiyon Pompa Lastiği
314, 335, 343, 346, 352, 353,
360, 363, 366
31 x 42 x 28
321 462 01 65 3214620165
8-MB5220 Radyatör Takozu (Yeni Model)
620, 621, 623, 624, 656
620 504 00 12 6205040012
620 504 01 12 6205040112
387 504 72 12 3875047212
8-MB5219 Susta Takozu
343, 295 
LA 2624/6x6 
2626/2632/6x4
343 325 00 44 3433250044
8-MB5218 Motor Takozu - Arka
(Sağ, Sol) Vites Takozu

810, 811, 813, 911, 913, 1013,
1113, 1213, 1513, 1517, 1813,
1413 
Hole M 14 x 1, 5
Bolt M 12 x 1, 5
352 240 03 18 3522400318
352 240 05 18 3522400518
8-MB5217 Motor Takozu - Ön
(Sağ, Sol)

810, 811, 813, 911, 913, 1013,
1113, 1213, 1513, 1517, 1813,
1413
M 14 x 1,5
M 12 x 1,5 Bolt
352 240 04 17 3522400417
352 240 05 17 3522400517
352 240 02 17 3522400217
352 240 01 17 3522400117
373 240 02 17 3732400217
8-MB5216 Radyatör Takozu
1626, 1926, 1632, 1932
2032, 2226, 2233
387 504 01 12 3875040112
8-MB5215 Radyatör Takozu (Büyük)
314, 354, 355, 361, 366 
LP 1624, LP 2223, 2224/6x2 
LAK 1518
M 10 x 25
336 504 00 12 3365040012
8-MB5214 Vites Körük Lastiği Kare
L-LA 1924, 2624
343 267 00 96 3432670096
014 016 78 00 0140167800
8-MB5213 Vites Körük Lastiği Yuvarlak
BM 
343, 346, 349, 360
343 267 00 96 3432670096
8-MB5212 Motor Takozu - Arka
BM 
335, 336, 339, 343, 346, 349,
361, 366, 343, 350, 1924, 2624
000 242 12 13 0002421213
000 242 15 23 0002421523
8-MB5209-2 Motor Takozu - Arka
Alüminyum - Çift Saçlı

M 14 x 1,5
M 18 x 1,5
645 240 07 18 6452400718
645 240 06 18 6452400618
645 240 08 18 6452400818
8-MB5209-1 Motor Takozu - Arka
Alüminyum

3236, 1628, 1633, 1638, 1933,
1928, 1936, 2028, 2033, 2036,
2636
M 14 x 1,5
M 18 x 1,5
645 240 04 18 6452400418
387 240 04 18 3872400418
645 240 05 18 6452400518
645 240 03 18 6452400318
617 240 05 18 6172400518
8-MB5209 Motor Takozu - Arka
Alüminyum

1924, 1928, 2028, 3228, 3828,
1626, 1632, 2226, 2232, 2228,
2233, 2628, 2626, 2632
M 16 x 1,5
M 12 x 1,5
617 240 03 18 6172400318
387 240 02 18 3872400218
645 240 01 18 6452400118
645 240 00 18 6452400018
645 240 02 18 6452400218
8-MB5208 Şanzuman Makara Lastiği
352, 343
322 285 00 82 3222850082
8-MB5207 Direksiyon Körüğü
343, 346, 352, 353, 360
335 462 00 96 3354620096
000 462 17 96 0004621796
8-MB5206-2 Şöfor Mahalli Takozu
314, 316, 318, 322, 337, 338,
347, 352, 353, 358
LP/LPL 608/709/LP 811
LA 1313, L 1313 LT 911B
120 333 19 65 1203331965
8-MB5206-1 Şöfor Mahalli Takozu
314, 316, 318, 322, 337, 338,
347, 352, 353, 358
LP/LPL 608/709/LP 811
180 333 01 65 1803330165
8-MB5206 Şöfor Mahalli Takozu Takımı
314, 316, 318, 322, 337, 338,
347, 352, 353, 358
LP/LPL 608/709/LP 811
318 586 00 31 3185860031
8-MB5205 Şanzuman Takozu
L-LA 1924, 2624, 1928
361 266 01 84 3612660184
361 266 00 84 3612660084
8-MB5204 Şaft Askı Lastiği
343, 346, 383, 385, 387, 389,
393, 395, 397, 624
128 x 102 x 40
363 413 00 12 3634130012
8-MB5203 Şaft Askı Lastiği
317, 335, 336, 338, 343, 346,
349, 352, 354, 355, 360, 361,
363, 366 
115 x 92 x 40
338 413 00 12 3384130012
8-MB5202 Radyatör Takozu
M 10 x 25
347 504 00 12 3475040012
8-MB5201 Motor Takozu - Ön
335, 354, 336, 361, 366, 339,
343, 346, 1928, 2624, 2628
M 12 x 1,5 x 35
343 241 00 13 3432410013
000 241 11 13 0002411113
8-MB5200 Motor Takozu - Ön
335, 354, 336, 361, 366, 339,
343, 346, 1924, 2624 
M 12 x 1,5 x 35
000 241 05 13 0002410513
000 241 06 13 0002410613
000 241 01 13 0002410113
8-MB043560002 Teker Keçe Yatağı
Actros
D: Ø 145
d: Ø 115
h: 26
946 356 00 15 9463560015
8-MB043560001 Teker Keçe Yatağı
D: Ø 145
d: Ø 115
h: 32
346 356 03 15 3463560315
346 356 14 15 3463561415
8-MB041880014 Yağ Radyatör Kapağı
442 188 18 04 4421881804
442 188 16 04 4421881604
457 188 05 04 4571880504
8-MB041800010 Yağ Radyatör Kapağı - Set
403 180 39 38 4031803938
8-MB041800009 Yağ Radyatör Kapağı - Set
403 180 24 38 4031802438
51 05503 3013 51.05503.3013
51 05503 6006 51.05503.6006
8-MB040300044 Damper Pulesi
403 030 08 03 4030300803
447 030 00 03 4470300003
447 035 01 00 4470350100
447 035 02 00 4470350200
447 035 03 00 4470350300
8-MB040300009 Damper Pulesi
442 030 10 63 4420301063
442 030 15 03 4420301503
442 030 23 03 4420302303
8-MB040100035 Karter
V-8 OM 442
442 010 06 13 4420100613
8-MB030300013 Krank Kasnağı
OM 355
D: 271
d: 84
h: 76 mm
355 030 27 03 3550302703
  ASASKA# Açıklama Ref. No
8-MB505 Manifolt Boğazı
906 090 01 28 9060900128
8-MB3801 Eksoz Manifolt Kelebeği Axor
906 140 01 63 9061400163
8-MB200806-1 Kompresör Rulman Flanşı
403 130 10 45 4031301045
403 130 16 45 4031301645
442 131 13 42 4421311342
51 54130 6011 51541306011
8-MB3804 Fren Pabucu Pim Tamir Takımı
000 420 01 39 0004200139
8-MB20072 Fren Pabucu Pim Tamir Takımı
307 420 03 39 3074200339
8-MB2008015 Yağ Basınç Valfi
442 180 00 05 4421800005
8-MB20309 Krank Keçe Yatağı
403 032 03 09 4030320309
51.02130.0013 51021300013
8-MB50051 Krank Keçe Yatağı
355 035 00 51 3550350051
8-MB10027 Oil Buffle
442 031 00 27 4420310027
403 031 07 27 4030310727
403 031 06 27 4030310627
442 031 07 27 4420310727
51.02130.0012 51021300012
0 MERCEDES Grank Keçe Yatağı Intermediate Ring 8-MB105983 Krank Keçe Yatağı
314 035 02 14 3140350214
8-MB106983 Krank Keçe Yatağı
355 035 00 51 3550350051
8-MB60915 Teker Keçe Yatağı
145x110x32 mm
355 356 12 15 3553561215
355 356 09 15 3553560915
8-MB60315 Teker Keçe Yatağı
145x115x32 mm
355 356 03 15 3553560315
355 356 14 15 3553561415
8-MB107983 302 Teker Keçe Yatağı Sağ 327 356 06 15
8-MB107983-1 302 Teker Keçe Yatağı Sol 346 356 03 15
8-MB22045 Debriyaj Baskı Kömürü
302
13 mm
000 252 20 45
000 252 05 45
8-MB21245 Debriyaj Baskı Kömürü
42lik
19 mm
000 252 12 45
8-MB22145 Debriyaj Baskı Kömürü
38lik
19 mm
000 252 21 45
8-MB21745 Debriyaj Baskı Kömürü
19 mm
000 252 17 45
8-MB22345 Debriyaj Baskı Kömürü
15 mm
000 252 23 45
8-MB23413 Debriyaj Baskı Ayağı 000 252 34 13
8-MB24613 Debriyaj Baskı Ayağı
38lik - 42lik
000 252 46 13
8-MB23713 Debriyaj Baskı Ayağı 000 252 37 13
8-MB185983 Baskı Ayağı  
8-MB108983 Baskı Ayağı 000 252 64 13
8-MB138983-1 Debriyaj Baskı Ayağı Somunu 000 252 33 72
8-MB141983-1 Debriyaj Baskı Ayağı Somunu
38lik
42lik
000 252 30 72
8-MB20516 Debriyaj Baskı Pimi 000 252 05 16
8-MB23116 Debriyaj Baskı Pimi
42lik
000 252 31 16
8-MB22816 Debriyaj Baskı Pimi
38lik
000 252 28 16
8-MB21716 Debriyaj Baskı Pimi 000 252 17 16
8-MB138983-3 Debriyaj Baskı Ayak Tamir Takımı
35lik
 
8-MB141983-3 Debriyaj Baskı Ayak Tamir Takımı
42lik
 
8-MB141984-3 Debriyaj Baskı Ayak Tamir Takımı
38lik
 
8-MB180985-3 Debriyaj Baskı Ayak Tamir Takımı  
8-MB32830 Debriyaj Mili
363 250 01 14
385 250 00 14
8-MB729983-1 Debriyaj Çatalı 684 250 40 13
8-MB727983 Debriyaj Çatalı (Uzun) 341 293 00 11
8-MB727983-1 Debriyaj Çatalı (Kısa)  
8-MB728983 Debriyaj Çatalı 309 293 01 11
8-MB724983 Debriyaj Çatalı 373 254 00 08
8-MB725983 Debriyaj Çatalı 327 254 08 08
8-MB141200 Baskı Ayak Somun Sigortası  
8-MB141201 Baskı Ayak Sacak Yay  
8-MB141202 Baskı Yay Sacı  
8-MB01615 Yağ Tazyik Sibopu
7.5 Bar
403 180 16 15
422 180 03 15
422 180 02 15
8-MB00315 Yağ Tazyik Sibopu
6.5 Bar
403 180 03 15
8-MB00715 Yağ Tazyik Sibopu Actors 541 180 07 15
8-MB2004-1 Takviye Kepi 360 353 03 19
8-MB10716 Komprasör Krankı
90lık
403 131 07 16
8-MB00926 Pervane Flanşı
80 mm
403 200 09 26
8-MB60014 302 Eksoz Kelebeği (Kalın) 360 586 00 14
8-MB600142 302 Eksoz Kelebeği (İnce)  
8-MB40013 355 Eksoz Kelebeği (Kalın) 355 144 00 13
8-MB00063 355 Eksoz Kelebeği (İnce)
355 586 00 14
355 140 00 63
8-MB0076-1 Sibop Ayar Civatası 403 055 02 20
8-MB328983-1 Sibop Ayar Civatası 327 055 02 20
8-MB32832 Tandır Pulu  
8-MB50220 Sibop Ayar Civatası 403 055 02 20
8-MB00733 Kulbulatör Horozu
403 050 07 33
442 050 03 33
8-MB01236 Kulbulatör Milli 403 055 02 20
8-MB60014 Eksoz Kelebeği 355 586 00 14
8-MB0077 Piyano Mili 327 050 05 31
8-MB327984 Piyano Mili 326 050 00 31

8-MB00720076

8-MB0072 +
8-MB0076

Komple Piyano Takımı
403 050 12 36
403 050 07 33
8-MB01025 Kelebek Açma Kolu 355 140 10 25
8-MB327148 403 Kelebek Açma Kolu
403 140 09 25
403 144 08 35
8-MB327147 302 Kelebek Açma Kolu 327 140 01 25
8-MB2003-11 302 Takviye Frezeli Kol 000 264 24 24
  355 Takviye Frezeli Kol  
8-MB2003-1 302 Takviye Ay Çatalı 302 350 00 88
8-MB47105 Sibop İtecek Mili Çekiş 345 054 71 05
8-MB47205 Sibop İtecek Mili Çıkış 345 054 72 05
8-MB0081 Sibop İtecek Mili 360 054 00 05
8-MB0082 Sibop İtecek Mili 422 054 01 05
8-MB0084 Sibop İtecek Mili 352 054 02 05
8-MB0085 Sibop İtecek Mili (Uzun) Emme
326 054 07 05
326 054 05 05
8-MB0086 Sibop İtecek Mili (Kısa) Eksoz
326 054 06 05
326 054 04 05
8-MB320983 302 Devirdaim Çarkı 360 201 01 07
8-MB322983 25.17 352 Devirdaim Çarkı 352 201 05 07
8-MB323983 403 Devirdaim Çarkı
403 201 10 07
403 201 13 07
8-MB72010105 302 Devirdaim Çark Mili 327 201 01 05
8-MB10205 25.17 Devirdaim Çark Mili 366 201 02 05
8-MB12010105 352 Devirdaim Çark Mili 321 201 01 05
8-MB00102 403 Devirdaim Çark Mili 442 200 01 02
8-MB324983 Devirdaim Bağlantı Flanşı  
8-MB3898 Dingil Tamir Takımı
36.65x211
360 330 07 19
8-MB3890 Dingil Tamir Takımı
355 330 03 19
355 586 00 33
8-MB3897 Dingil Tamir Takımı
45lik
300 330 04 19
8-MB3897-1 Dingil Tamir Takımı
45lik Kanallı
300 330 04 19
8-MB3899 Dingil Tamir Takımı
50/51
391 330 00 19
8-MB3895 Dingil Tamir Takımı 371 330 00 19
8-MB3891 Dingil Tamir Takımı
26
611 330 00 19
8-MB3893 Dingil Tamir Takımı
27
310 330 00 19
310 330 05 19
8-MB3894 Dingil Tamir Takımı
30
670 330 02 19
675 330 00 19
8-MB3892 King Pin Set
Dingil Tamir Takımı
33
675 330 14 19
8-MB3896-2 Glasörlü Kapak 389 330 01 56
8-MB3899-1 Borulu Kapak  
8-MB320357 Boru Aks  
8-MB00515
Long Type
001 250 05 15
001 250 48 15
001 250 64 15
001 250 65 15
001 250 79 15
001 250 86 15
001 250 98 15
  8-MB005152
Short Type
001 250 06 15
001 250 49 15
001 250 66 15
001 250 80 15
001 250 88 15
8-MB07315
Long Type
000 250 73 15
8-MB10031
Short Type
000 250 64 15
8-MB07715 V8
000 250 19 15
000 250 25 15
000 250 74 15
000 250 77 15
8-MB07615 V6
000 250 76 15
8-MB00015  
305 250 00 15
305 250 06 15
327 250 01 15
327 250 11 15
8-MB40010  
320 250 00 15
343 254 00 10
8-MB04015  
000 250 17 15
000 250 37 15
000 250 40 15
8-MB04615  
000 250 42 15
000 250 46 15
001 250 91 15
001 250 93 15
381 250 04 15
8-MB33131 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø 45.07
Çıkış Ø 38.07
352 053 31 31
352 053 15 32
8-MB31131 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø 51.06
Çıkış Ø 040.06
355 053 11 31
355 053 01 31
355 053 18 32
355 053 00 32
8-MB38531 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø
Çıkış Ø
366 053 85 31
366 053 20 32
8-MB30331 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø 61.11
Çıkış Ø 053.11
403 053 03 31
442 053 00 32

8-MB30531 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø 60.11
Çıkış Ø 053.11
422 053 05 31
402 053 01 31
442 053 00 32
8-MB33531 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø
Çıkış Ø
352 053 35 31
366 053 16 32
8-MB30332 Sibop Yüksüğü
Çekiş Ø
Çıkış Ø
327 053 03 31
327 053 03 32
Ref. No Numaraları Sadece Referans Amaçlı Kullanılmıştır
Ref. No Numbers Are Used For Referans Pruposes Only